fiza-yapı-logo

Bahçe mobiyası bakımı; evinizden alınır bakımı yapılır ve paketlenip evinize bırakılır. Nakliye servis ücreti yoktur.
Tel:(0212) 609 0323 cep:(0532) 404 2577

bahçe mobilyası bakımı

Ahşap Bahçe Mobilyası Bakımı

FİZA YAPI teak, ıroko ve kızıl çamdan üretilmiş bahçe mobilyalarınızın bakım hizmetini vermektedir. Teak ağacından üretilmiş bahçe mobilyaları, her türlü dış şartlara karşı dayanıklı, kurt böcek yemez, çürüme yapmaz,teak yağı kullanılarak bakımı yapıldığında 15-20 sene sonra bile ilk alındığı halini koruyabilmekte, son derece sağlıklı estetik teak bahçe mobilyalarınız gerekli işlemler yapıldıktan sonra resimlerde gördüğünüz gibi sıfır mobilya görüntüsü almaktadır. Bahçe mobilyaları bakımı ve teak mobilyaların zımpara ve yağlama işleri çok titiz ve usta işçilikle yapılmakta ve teak mobilyalarınız ilk aldığınız günkü haline getirilmektedir.

teak bakımı

Teak Bahçe Mobilyası Bakımı

Ahşap yüzeyler zaman içinde hava koşulları ve kullanım nedenleriyle yıpranır, ilk alındığındaki parlaklığını ve canlılığını kaybeder. Yoğun yapısından kaynaklanan dayanıklılığı nedeniyle tercih edilen teak ağacı matlaşır, gri ya da bronz renge dönüşür.

zellikle dış mekanlardaki ahşap yüzeylere uygulanan sıradan boyama ve cilalama yöntemleri ile ancak kısa bir süre için olumlu sonuç alınabilir. Bu sürenin ardından eski sorunlar yeniden baş gösterir ve ahşap bir kez daha yıpranmış haline döner.

FİZA YAPI Ahşap Yüzey Koruma Hizmetleri, yüksek teknolojiyle üretilmiş özel formüllü malzemeleriyle, zamanın ahşap yüzeyler üzerindeki olumsuz etkilerini yok eder. Yeni yüzeyler canlılıklarını korur; eski görünümlü yüzeyler ise yeni bir görünüme kavuşur.bahçe mobilyası

Bahçe Mobilyası Bakımı

Ahşap bahçe mobilyaları kış süresinde kapalı bir alanda muhafaza edilmelidir.
Yaz sezonu sona erdiğinde bahçe mobilyaları kirlerden temizleyin.
Yaz sezonu başlamadan önce veya bitmeden önce bahçe mobilyaları tik yağı ile yağlayın.


FİZA YAPI | PARKE | DEKARASYON MALZEMELERİ
     BAYRAMPASA | İSTANBUL
TEL: (0212) 609-0323  | FAX: (0212) 609-0323
Her hakkı FİZA YAPI'ya aittir.  Copyright©2012  


tasarım FEHMİ ÇAY